W ten specjalny czas przesilenia letniego zapraszamy na Krąg. Będziemy przebywać w energii żywiołów, w bliskości natury, będziemy dzielić się swoim czasem i wspierać wzajemne.

Poniższy program jest propozycją i może ulegać modyfikacjom, aby spędzić ten czas w zgodzie ze sobą i naszymi potrzebami.
Rozpoczniemy relaksacją w dźwiękach, co pozwoli na odcięcie się od codzienności, będzie sprzyjało regeneracji sił witalnych oraz umożliwi wejrzenie w siebie, własne emocje i potrzeby.
Następnie przygotujemy wspólnie ognisko, przy którym przyrządzimy kolację i spędzimy resztę wieczoru.
Proponujemy wspólną, intuicyjną grę na bębnach i innych instrumentach (dostępne na miejscu) i taniec, rozmowy, słuchanie baśni pod gwiazdami.

W niedzielę proponujemy spacer do lasu, tak aby być dłużej pośród energii drzew, wiatru i słońca. To właśnie tam można znaleźć najlepsze lekarstwa na skołatane nerwy, stres, różne schorzenia i inne problemy, a również „podarować akumulatory” energetyczne i immunologiczne.

O miejscu:
Spotkanie odbędzie się w Pauzie – to miejsce dobrej energii, które tworzymy. Chcemy dzielić się tą przestrzenią, aby odwiedzający nas goście czuli się tutaj sobą i jak u siebie. Można tu odpocząć wśród zieleni, posłuchać śpiewu ptaków i pobyć ze sobą oraz innymi ludźmi w atmosferze bezwarunkowej akceptacji, w spokoju – z dala od zgiełku, szybkiego stylu życia i wielkomiejskiego gwaru.
Do Waszej dyspozycji są 3 pokoje gościnne 2-4 osobowe i wspólne 2 łazienki, altana z paleniskiem, kociołkami myśliwskim i węgierskim, żeliwną patelnią oraz grillem.
Dojazd z Krakowa w kierunku Kielc ok. 50 km samochodem lub pociągiem do stacji Kozłów.

Sugerowana składka za udział to 50 zł – w tym kolacja przy ognisku i nocleg. Jeśli poczujesz, że chcesz i możesz dać więcej, datki przeznaczymy na dalsze rozwijanie tego miejsca. Można przyjechać wcześniej i wyjechać później – warunki do ustalenia.

Co zabrać?
Wygodne ubranie dostosowane do warunków pogodowych. O ile posiadasz, możesz przywieźć własny instrument muzyczny.
Dobry humor nie jest konieczny, w razie braku, wytworzymy go wspólnie 🙂
Mile widziane małe co nieco na wspólny stół.

Informacje i zgłoszenia:
Alina Czerwińska
tel. 533 888 850
e-mail: pauzakamionka@gmail.com
oraz przez FB.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *