Masaż dźwiękiem

Jest to zabieg głęboko relaksujący, który porusza dobroczynną wibracją każdą komórkę organizmu. Subtelne tony i ich współbrzmienia powodują, że dźwięki mają niezwykłą siłę oddziaływania. To masaż dla każdego, kto chce doświadczyć piękna i harmonii w swoim życiu.

Koncert relaksacyjny

Koncerty relaksacyjne są grupową formą masażu dźwiękiem. Uczestnicy leżą lub siedzą wygodnie. Odbywają się one w otoczeniu terapeutycznych dźwięków gongów, mis himalajskich, misy kryształowej, bębnów i innych instrumentów oraz śpiewu. Zalety koncertu relaksacyjnego są podobne do masażu indywidualnego - dźwięki odbierane są nie tylko za pomocą aparatu słuchowego, ale wibracje przenoszone są również przez powietrze i podłoże, przenikając do komórek ciała.

Masaż Shiatsu

SHIATSU jest starożytną sztuką masażu pochodzącą z Japoni, opartą na zasadach medycyny chińskiej. Główną techniką masażu jest akupresura. Shiatsu aktywizuje energię w organizmie i poprawia jej cyrkulację. Energia zablokowana dotychczas w pewnych rejonach i miejscach ciała zaczyna swobodnie krążyć, inicjując procesy samo leczenia.

Warsztaty dla dzieci

Warsztaty muzyczne to wspaniała wyprawa w świat dźwięków pochodzących z rozmaitych instrumentów etnicznych oraz terapeutycznych mis dźwiękowych. Dzieci aktywnie uczestniczą w zajęciach. Dowiadują się skąd pochodzą instrumenty, słuchają demonstracji dźwięku, następnie mogą na nich zagrać - tworzymy improwizacje muzyczne i wspólny koncert.